Aydın’dan İmamoğlu’na 150 bin liralık bağış

AYDIN 24 SAAT 20 Mayıs 2019 15:42
Videoyu Aç Aydın’dan İmamoğlu’na 150 bin liralık bağış
A
a

CHP Aydın İl Örgütü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına katkı sunmak için 150 bin liralık bağışta bulundu.

Efeler ilçesi Hükümet Bulvarı üzerinde bulunan özel bankanın önünde bir araya gelen CHP’liler, 23 Haziran tarihinde gerçekleşecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçimi için aday olan Ekrem İmamoğlu’na seçim çalışmalarında destek olmak için CHP Genel Merkezi tarafından açılan hesabına para yatırdı. CHP İl Başkanı Ali Çankır, Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş ile Efeler Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Tilki de hazır bulundu. 
  17 İLÇEDEN DE DESTEK YAĞDI 
  Çankır, “İstanbul’da yenilenen seçimde tüm Aydın örgütleri olarak bir kampanya başlattık. İlçe örgütlerimizden yoğun talep geldi. Her ilçeden kampanyaya destek geldi. Partililerimiz, gönüllülerimiz bağış için bankaların önüne yığıldılar. 23 Haziran’da seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, 24 Haziran’dan sonra da görev yapmaya devam edecek. CHP ve Millet İttifakı’nın mensupları olarak Türkiye’de demokrasinin işlemesi için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonra seçimin işlerliğine yönelik kamuoyunda endişelerin kalkması adına 23 Haziran’ın son tarih olmasını temenni ediyoruz. 6 Mayıs’ta verilen karar tamamen hukuk dışıydı ancak 23 Haziran’da milletin iradesi yeniden milletin kararıyla yerini bulacak. Bağış kampanyasına katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 
  Çankır, 81 ilde devam eden kampanya kapsamında Aydın’daki bağış miktarının şu ana kadar 150 bin lirayı geçtiğini söyledi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat