Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden koronavirüs uyarısı

AYDIN 24 SAAT 8 Ağustos 2020 16:30
Videoyu Aç Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden koronavirüs uyarısı
A
a

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ‘Yaşayandan Uyarılar’ başlığıyla koronavirüs uyarısı yapıldı. Müdürlük, koronavirüs testi pozitif çıkan Neslihan B. isimli hastane çalışanının mesajlarını paylaştı, tedbirlere uyulmasına dikkat çekti.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 14 yıldır hastanede çalışan ve koronavirüse yakalanan Neslihan B.’nin yaşadıklarının anlatıldığı mesajlar paylaşıldı. Neslihan B. mesajında, “14 yıldır hastanede çalışıyorum. 5 ay evimden işime, işimden evime gidip geldim. Tedbirlere dikkat ettim ama sadece benim dikkatim yetmedi. Pozitif çıktım. Şimdi tedavim evde devam ediyor. 3 gündür yatıyorum. Eklem ağrılarından sürünerek bir şeyler yapıyorum. Dikkat etsin herkes, sinsi bir virüs bu” ifadelerine yer verdi.

İl Sağlık Müdürlüğü’nün yaptığı paylaşımda ise, “Maske takmak ve sosyal mesafe kuralına uymak hepimizi Korona virüsten korur. Sağlığımız için kuralları ve uyarıları lütfen dikkate alalım. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Tedbirde birliğe ihtiyacımız var” ifadelerine yer verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat