Aydın İşkur Müdürü Rahmi Terzi’nin Yaptığı Kaza Başını Ağrıtacak.

AYDIN 24 SAAT 30 Temmuz 2019 14:22
Videoyu Aç Aydın İşkur Müdürü Rahmi Terzi’nin Yaptığı Kaza Başını Ağrıtacak.
A
a

Aydın İşkur Müdürü Rahmi Terzi’nin Yaptığı Kaza Başını Ağrıtacak.

İşkur il Müdürü Rahmi TERZİ 35 KE 1445 plakalı kiralık hizmet aracını 2007/3  no lu başbakanlık genelgesinde açık olarak belirtilmesine rağmen, işkur il müdürlülüğü makam aracı tahsis edilemeyeceği yazmış olsa bile bu aracı kendine makam aracı olarak tahsis etmiş tüm özel işlerinde kullandığı iddiası kamuoyunda konuşulmakta olup,başka bir iddia ise hafta sonları kendisi kullanıp kendi evinin önüne park etmektedir.

Haber ajansımızı ulaşan kaza tespit tutanağında açıkça belirtilmiş olup 27 temmuz  2018  cumartesi günü 35 KE 1445 plakalı Toyota marka makam aracını araç şoförü kullanması gerekirken kendisi kullanmış Aydın’ın  Nazilli ilçesinde 03 L 3688 plakalı araçla kazaya karışmış ve tutanak tutulmuştur.
Aydın Kamuoyunun merak ettiklerinin işkur müdürü Rahmi Terziye Soruyoruz.

1 ) İşkur müdürlüğünde Başbakanlığın yayınladığı genelgeye göre makam aracı tahsis edilemez maddesi açık belirtilmiş iken, siz 35 KE 1445 plakalı Toyota marka aracı Müdürlüğünüze makam aracı olarak tahsisi ettiniz mi ?

2 )  35 KE 1445 plakalı Toyota marka aracı özel işlerinizde kullanıyor musunuz?

3)  35 KE 1445 plakalı Toyota marka aracı izniniz olmadığı halde hafta sonları evinizin önünde duruyor mu ?

4 ) 35 KE 1445 plakalı Toyota marka aracı TİTİZEL DEKORASYON İNŞ.TURZ.TAŞ.SAN VE TİC LTD ŞTİ firması ile yapmış olduğunuz araç kiralama sözleşmesinde şirket personeli  dışında hiç kimse bu aracı kullanamaz  maddesi bulunduğu halde,aracı siz hiç kendiniz kullandınız mı ?

5 ) 35 KE 1445 plakalı Toyota marka arac ile Nazilli ilçesinde 27 Temmuz Cumartesi günü kazaya karıştınız mı, aracı siz mi kullanıyordunuz ?

6 ) 35 KE 1445 plakalı Toyota marka araç ile yapmış olduğunuz kazanın hasar bedelini siz mi ödediniz,yoksa TİTİZEL DEKORASYON İNŞ.TURZ.TAŞ.SAN VE TİC LTD ŞTİ firması mı  bu hasarı karşıladı.

Sayın İşkur Müdürü Rahmi TERZİ bu kaza haberinin ardın Aydın kamuoyunun merak edecek sorularını vatandaş adına sizlere soruyoruz.Cevap hakkınız bulunmakta olup, sorduğumuz soruların cevabını verdiğiniz taktirde aynı hassasiyeti  yayınladığımız haber sitesi ve sosyal paylaşım sitelerinde  sizin için göstereceğimizden şüpheniz olmasın
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat