Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeline teşekkür belgesi verildi

AYDIN 24 SAAT 9 Mart 2021 10:05
Videoyu Aç Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeline teşekkür belgesi verildi
A
a

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde görevli personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde görevli personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi. Korona virüse karşı bir yandan aşı çalışmaları bir yandan da uygulanan kısıtlamalar ve yapılan denetimlerle virüsün yayılımının önüne geçilmeye çalışılıyor. Yaşanan pandemi döneminin en çok çaba sarf eden kişilerin başında ise sağlık çalışanları geliyor. Sağlık çalışanları mesai mefhumu gözetmeksizin çalışırken, doktorlar da hastaları hayatta tutabilmek için çaba sarf ediyor. Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde özveri ile çalışan tıbbi sekreterlere teşekkür belgesi verildi. Hastanede düzenlenen törenle Başhekimi Doç. Dr. Duygu Eren Dağlar başta olmak üzere başhekim yardımcıları ve diğer hastane yöneticileri tarafından personeller adına birim sorumlularına teşekkür belgeleri takdim edildi.

Başhekim Dağlar, tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Korona virüs başta olmak üzere tüm vatandaşların sağlığı için göreve hazır olduklarını ifade etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat