Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur açtı ağzını yumdu gözünü

AYDIN 24 SAAT 4 Temmuz 2020 14:56
Videoyu Aç Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur açtı ağzını yumdu gözünü
A
a

Aydın Life Gazetesi, Gündem35 isimli sözde haber sitesinin yalan haberleri üzerine Dr.Erkan Karaarslan’dan bilgi alarak haberlerin doğru olup olmadığını sormuştu. Karaarslan da yaptığı açıklama ile haberlerin yalan olduğunu, kimseye bilgi vermediğini ifade etmişti.

Gelinen noktada Dr.Erkan Karaarslan’ın gazetemize verdiği röportaj geniş yankı buldu, üç-beş kuruş nemalanabilir miyim diye heves edenlerin de hevesini kursağında bıraktı.
Öğlen saatlerinde ise yine aynı sözde haber sitesinden yine Erkan Karaarslan’ın beyanatıymış gibi başka bir paylaşım yapıldı.

Erkan Karaarslan’ın ifadelerinin yer aldığı haberin baştan aşağı düzmece olduğu ortaya çıktı. Son günlerde Karaarslan’ın ağzından yapılan diğer haberler gibi bu haberin de kurgu olduğu ve Karaarslan’ın böyle bir mülakat vermediği öğrenildi.

Konuyla ilgili yeniden bir değerlendirmede bulunan Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur, “Gazetecilik değerlerinden uzak, sosyal yaşantıların da bile yalnız kalmaya mahkum kişiler tarafından birkaç bin lira para için yapılan akla hayale gelmeyecek paylaşımları kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Biz Sayın Erkan Karaarslan ile dün görüştük. Kendisinden açıklama istedik ve gönderdi. Kamuoyuyla bu mesajı da paylaşıyoruz. Şimdi aynı şeyi Gündem35’ten de bekliyoruz. Erkan Karaarslan’la röportajı nerede ve nasıl yaptın? Elinde kanıtın var mı? Erkan Karaarslan’ın böyle bir açıklama yaptığını ispat etmezsen namertsin, müfterisin, meczupsun” dedi.

1000
icon
Ümran 5 Temmuz 2020 21:39

Başkanımıza kimse hakaret edemez.Halkın oyu ile seçilmiştir.Başkanımız işini çok güzel yapmaktadır.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat