Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’dan Vali Aksoy’a hoş geldin ziyareti

AYDIN 24 SAAT 22 Temmuz 2020 12:08
Videoyu Aç Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’dan Vali Aksoy’a hoş geldin ziyareti
A
a

Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur, geçtiğimiz günlerde Aydın’a atanan Vali Hüseyin Aksoy’a hoş geldin ziyaretinde bulundu. Vali Aksoy’u Aydın’a gelişi nedeniyle tebrik eden Kunur, Aydın ili hakkında gündemde olan konularla ilgili Aksoy’la sohbet etti.

Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur, Aydın’a yeni atanan Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Aksoy ile sohbet eden Kunur, Aydın’da gündemde olan konularla ilgili Aksoy’a sohbet etti.

Jeotermal, Turizm Yolu, ADÜ’nün ASKİ’ye tahsis etmediği arazi gibi konularla ilgili Vali Aksoy ile sohbet eden Kunur’un ziyareti Aydın Valiliği’nin sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

Samimi bir ortamda geçen görüşmede jeotermal konusuyla ilgili komisyon kurulacağının sinyalini veren Vali Aksoy konuyla ilgilendiğini belirtti. Turizm Yolu’nun geçeceği alandaki çiftçilerin durumunu bildiğini ve gerekli düzenlemenin yapılması için talimat verdiğini aktaran Vali Aksoy, ADÜ tarafından tahsisi yapılmayan arazi ile ilgili de konuştu.

Tahsisi yapılmayan arazinin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaretinde kendisine aktarıldığını belirten Vali Aksoy, bu konuyla da ilgili çalışmaların sürdüğünü ifade etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat