Aydınlı öğretmene kardeşi can verecek

AYDIN 24 SAAT 1 Haziran 2019 23:06
Videoyu Aç Aydınlı öğretmene kardeşi can verecek
A
a

Aydın'da 2 aydır ilik nakli bekleyen beden eğitimi öğretmeni Önder Yılmaz'a (44), kendisi gibi öğretmen olan kardeşi Bülent Yılmaz (42) hayat verecek.

Efeler Kadıköy Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni olan ve 23 yıldır voleybol hakemliği yapan Önder Yılmaz'a, geçtiğimiz Nisan'da lösemi teşhisi koyuldu. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi'nde tedavisi devam eden ve ilik nakli bekleyen Önder Yılmaz'a sevindiren haber, İstanbul'da rehber öğretmen olan kardeşi Bülent Yılmaz'dan geldi. Yılmaz'ın hastanede yapılan tetkiklerinde ilik nakli için yüzde 98 uyumlu olduğu raporu verilirken, ilik naklinin Ramazan ayı sonrasında gerçekleşeceği öğrenildi.

ÇİFTE BAYRAM

Çifte bayram yaşadığını belirten Yılmaz, "Voleybol hakemliği yaptığım için oldukça dost biriktirmişim. Hastalığımı öğrendikten sonra telefonla arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimi ve voleybolu çok özledim. En kısa zamanda iyileşip tekrar aralarına katılmak istiyorum. Bülent kardeşim benim her şeyim. Onun vereceği ilikle hayata tutunacağımı ümit ediyorum" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat