Aydınlı Yazar Ve Şairler Fatih Atay İçin Şiir Yazdı Efeler Belediye Başkanı Atay, Yazar Ve Şairleri Kabul Etti

AYDIN 24 SAAT 7 Mayıs 2019 11:01
Videoyu Aç Aydınlı Yazar Ve Şairler Fatih Atay İçin Şiir Yazdı Efeler Belediye Başkanı Atay, Yazar Ve Şairleri Kabul Etti
A
a

Aydın Şairler Ve Yazarlar Platformu’Na Üye Bazı Yerel Yazar Ve Şairlerden Oluşan Grup Efeler Belediye Başkanı Seçilen Fatih Atay’I Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’A Övgüler Yağdıran Yazar Ve Şairler Belediye Başkanı Atay’A Kaleme Aldıkları Dörtlüklerle Seslendiler.

Aydın Şairler ve Yazarlar Platformu’na üye bazı yerel yazar ve şairlerden oluşan grup Efeler Belediye Başkanı seçilen Fatih Atay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’a övgüler yağdıran yazar ve şairler belediye başkanı Atay’a kaleme aldıkları dörtlüklerle seslendiler.
Seçimin üzerinden yaklaşık bir ay geçmesine rağmen tebrik ziyaretlerinin devam ettiği Aydın Efeler Belediyesi’nde Başkan Fatih Atay’ı bu defa Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği üyeleri ziyaret edip tebrik ettiler. Başkan Fatih Atay ile hatıra fotoğrafı çektiren yazar ve şairler Başkan Fatih Atay’a “Seçimlerin tümünde rakipleri tuşladı; Ömür boyu dik durdu asla olmadı yatay; Çağdaş bir Aydın için görevine başladı; Efeler’in Başkanı Aydınlı Fatih Atay” dizeleri ile seslenip Atay için yazdıkları şiiri hediye ettiler.
“Görevimin son gününe kadar herkese kucak açacağım”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip göreve geldiği günden bu yana en anlamlı hediyesini aldığını belirten Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay kendisi için yazılan şiir için; “ Göreve geldiğim günden beri, aldığım en anlamlı hediyelerden bir tanesi. Beni onurlandırdınız, gururlandırdınız. Ben de bu dizelerde yazdığınız gibi ilk günden, görevimin son gününe kadar herkese kucak açacak, her daim vatandaşımıza hizmet edeceğim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat