Barış Altıntaş'dan Son Dakika Başkanvekilliği Açıklaması

AYDIN 24 SAAT 11 Şubat 2020 16:18
Videoyu Aç Barış Altıntaş'dan Son Dakika Başkanvekilliği Açıklaması
A
a

Aydın Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay tarafından Dün başkan yardımcılığı görevinden alınan Barış Altıntaş Aydın büyükşehir Meclisine başkanlık yaptı.

Meclis başkanlığı yaptığı sırada Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay meclisi terk etmesi herkesin dikkatlerini üzerine çekti. Konu ile ilgili Efeler Belediyesi tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken bugün Aydın büyükşehir Meclisine başkanlık yapan Barış Altıntaş bir açıklamada bulundu.

Dün Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay tarafından görevden alınmam, Fatih başkanın takdiri ise bugün de Aydın büyükşehir Meclisine başkanlık yapmam Özlem çerçioğlu'nun takdiridir.

Benim Efeler Belediye Başkan yardımcılığı  yaptığım dönemde çok dürüst çok onurlu bir zaman geçirdiğimi inanıyorum her iki başkanın takdirini de saygıyla karşılalak gerekir kimse bu durumun altından başka bir şey aramasın.

Aydın büyükşehir Meclisine ilk defa yönetmiyorum, Sizin de hatırladığınız gibi daha önceki donemde de yönetmiştim.

Başkanımız Özlem çerçioğlu'nun takdiri ile bugün Buyükşehir meclisine başkanlik yaptım.

Bundan sonraki süreçte de birçok kez başkanlık yapacağıma inanıyorum. Tekrar söylüyorum her iki başkanımızın takdiridir Ikisini de saygıyla karşılamak gerekir dedi.
1000
icon
Oğuz Öz kahraman 12 Şubat 2020 11:15

Özlem hanım Kösem sultanlığa özeniyor. Padişahlık CHP ye yakışmıyor.

0 0 Cevap Yaz
Ahmet gozen 11 Şubat 2020 17:33

Fatih bey kardesim sen neden gorevden aldigini halka anlatman gerekir siz gorevden aldiniz diye baris altintas kara listeyemi alinacak ne munasebet su an sende GU C ZEHIRLENMESI VAR KENDINE DIKKAT ET. GERCEKTEN SEVILEN BARIS ALTINTASI NEDEN GOREVDEN ALDIN BUNU DA ACIKLA GAZETECI OLARAK MERAK EDIYORUM AHMET GOZEN

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat