Başkan Akın’dan Nedim Kaplan’a eleştiri

AYDIN 24 SAAT 22 Haziran 2020 12:41
Videoyu Aç Başkan Akın’dan Nedim Kaplan’a eleştiri
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, senelerdir hizmet veren Çakırbeyli pazarını yeniden açan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ı ti ye aldı. Yazılı bir açıklama yapan Başkan Akın, Nedim Kaplan’a eşeğini boyayıp babasına satan adamın fıkrasını okumasını önerdi.

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Akın, “Bir Belediye Başkanı düşününki, üzerinde uzun uzun çalışılmış, emek verilmiş, yatırım yapılmış, halka duyurulmuş, halk tarafından benimsenmiş ve hatta hizmeti yapan kurumun artık sağır sultanca bile malum olduğu bir projeyi dün itibari ile tekrar açıyor. Valiliğe siyasi baskısıyla üzerine üç kuruş yatırım yaptırmış, “biz açtık” diyemiyor da “yenilenen yüzüyle” diyor. Daha önce de yapmış olduğum basın açıklamasında ısrarla vurguladım. Çakırbeyli Üretici Pazarı, bir Aydın Büyükşehir projesidir, Özlem Çerçioğlu projesidir, değil Aydın, İzmir halkı tarafından bilinir, sevilir” dedi.

Koçarlı Belediyesi tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesi logosunun banklardan bile silindiğini söyleyen Başkan Akın, “İki tezgah değiştirip, Büyükşehir damgasını, ismini oradan silebileceğinizi mi zannediyorsunuz… Hasetinizden banklardan bile sildiniz, peki Aydın halkının gönlünden nasıl silmeyi planlıyorsunuz? Size dedik ki siz de başka bir yerde Koçarlımıza hizmet edecek yeni bir proje gerçekleştirin. Ama nerdee? Bunun için vizyon lazım, emek vermek lazım” dedi.
Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayı da eleştiren Başkan Akın, “Üstelik bir de dün sosyal medyadan açıklama yapmış; “dün yaptığımız açılış değildi, açılışı önümüzdeki günlerde yapacağız” diyor. Güler misin, ağlar mısın bunların haline? Yine Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak Koçarlı halkının hizmetine sunulmuş olan Koçarlı Hizmet Binamıza da Valilikten aldığı 5 kutu plastik boyayla bir boya atıp açılışını yaparsa artık şaşırmam. Son olarak da, dün babalar günüydü malum Sayın Başkana “eşeğini boyayıp, babasına satan adamın” fıkrasını okumasını öneriyorum. Zira kendisine çok ders var o fıkrada” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat