Başkan Alıcık, Pınarbaşı Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

AYDIN 24 SAAT 12 Aralık 2015 17:52
Videoyu Aç Başkan Alıcık, Pınarbaşı Mahallesinde İncelemelerde Bulundu
A
a

Başkan Alıcık İncelemelerde Bulundu

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Yılmaz ile birlikte mahalleyi karış karış gezerek eksik ve yapılması gerekenleri birlikte yerinde tespit etti.
Uç beylerim olarak isimlendirdiği ve sık sık kendilerine ziyaretlerde bulunduğu mahalle Muhtarlarından geçtiğimiz gün Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Yılmaz’ı ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Muhtar Mehmet Yılmaz ile mahalleyi karış karış gezerek eksik ve yapılması gerekenleri yerinde tespit etti. Mahalle sakinlerinin de sorunlarını dinleyen Başkan Alıcık yapımı devam eden Sinan Dede Türbesi ve Çevre düzenlemesi ile Dereköy çayı Pınarbaşı Mahallesi mevkiindeki çay kenarında yapımı devam etmekte olan yol çalışmaları inceledi.
Başkan Alıcık ve Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz’a incelemeler sırasında eşlik eden Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir, Nazilli Belediyesi İmar Müdürü Koray Öden, Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur, Proje Etüt Müdürü Bahadır Çimen ile Park ve Bahçeler Müdürü Şükrü Irgat mahallede yapılacak çalışmalar yönünde kendi alanları ile ilgili notlar aldı.
Ekibi ile mahallede yaptığı inceleme ve bu güne kadar mahalleye yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını belirten Mahalle sakinleri Başkan Haluk Alıcık’a teşekkürlerini iletti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat