Başkan Atabay, öğrencilerle fidan dikti

AYDIN 24 SAAT 22 Mart 2018 14:20
Videoyu Aç Başkan Atabay, öğrencilerle fidan dikti
A
a

Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Didim Belediyesi öncülüğünde ilçedeki ana okul ve kreşlerinde eğitim gören öğrenciler Belediye Başkanı Deniz Atabay ile fidan dikti.

Didim belediyesinin ağaçlandırma alanında gerçekleşen etkinliğe Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Başkan yardımcıları Salih Bankoğlu ve Ahmet Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak ile bazı birim amirlerinin yanı sıra Didim Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi, Didim Çiçek Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Didim Çocuk ve Dahi Çocuk Bilim ve Sanat Anaokulu öğrencileri katıldı.

Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Atabay “Bugün miniklerle aslında büyük bir iş yapıyoruz. Dünyamızı ve doğamızı korumak adına bu yapacağımız iş hiç küçük değil. Sizlerin dikeceği bu fidanlar doğamızı ve dünyamızı koruyacak" diyerek miniklere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından minik öğrenciler, Başkan Atabay ve beraberindekilerle birlikte çam fidanlarını toprakla buluşturdu. Ağaç dikiminin ardından etkinliğe katılan öğrencilere günün anısına teşekkür belgeleri verildi, öğrencilere ikramda bulunuldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat