BAŞKAN ATABAY 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2021 19:42
Videoyu Aç BAŞKAN ATABAY 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
A
a

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde ilçemizde görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Didim’de görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Didim Belediyesi Altınkum Ek Hizmet binasında

 Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Sekreteri Okan Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkan Yardımcısı Serkan Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkan Yardımcısı Dilaver Demir, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, E. Öznur Gündoğdu, Zeynel Şener, Cumhuriyet Halk Partisi Didim Kadın Kolları Başkanı Arzu Kurt Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha’nın katılımı ile İlçede görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan  Gazeteciler günü kutlandı.
Gazetecilere konuşma yapan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Belediyemiz adına tüm çalışma arkadaşlarımız adına, tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutluyorum. İnşallah daha nice yıllar hep beraber olmak dileğiyle hepinize başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

2021 YATIRIM YILI OLACAK
 2021 yılının Didim Belediyesi için yatırım yılı olacağını belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, 2021 yılı Didim Belediyesi için yaptığımız birikimleri, halkımızın kullanıma sunma zamanı. 2021 yılı için yatırım yılı olacak demiştim birçok proje hazırladık çalışmalarımıza yakın zamanda başlayacağız” dedi.
Atabay, “İlk etap da başlayacağımız en önemli projemiz amfi tiyatro inşaatı. Amfi tiyatro ilçemizin sosyal, kültür ve sanat yaşamına çok önemli katkılar sağlayacak birçok ilçeye nasip olmayan bir yatırım olacak” ifadelerini kullandı. 

Didim’e yapılacak Kültür Merkezinin ilçeye uzun bir süre hizmet verecek kapasitede olacağını belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay; “Kültür Merkezinde 750 kişilik bir salon, 100 kişilik bir jet sineması, fuayesi, çalışma odaları, VİP toplantı odaları, otoparkı ile şehir merkezinde herkesin araçsız ulaşabileceği bir noktada olacak” dedi. Önceki yıllarda mevcut yapımına başlanmış olan Kültür merkezimizi de Didim Gençlik merkezine çevireceğiz. Orada öğrencilerimizi gençlerimize her türlü konuda ücretsiz olarak yardımcı olacağız. Orada onlara sanat, müzik, resim halk oyunu kursları vereceğiz. Düğün salonu ve nikah dairesini de oraya taşıyacağız. Aşağıdaki binayı da hem dijital hem analog bir kütüphaneye çevireceğiz bu şekilde de önemli bir eksiği gidermiş olacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat