Başkan Çankır’dan AK Partili Metin Yavuz’a: Koca bir hiçsin

AYDIN 24 SAAT 24 Eylül 2020 12:10
Videoyu Aç Başkan Çankır’dan AK Partili Metin Yavuz’a: Koca bir hiçsin
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Ali Çankır, yaptığı basın açıklamasıyla AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a tepki gösterdi.

Başkan Çankır, “Saygı, bilhassa kadınlarımıza bizlerin önceliğidir. Bu kentin dokuları geleneklerine bağlı, kadınlarımızı ve çocuklarımızı el üstünde tutan, saygı ve sevgi üzerine inşa edilmiştir. Aydın'ın karanlık insanı dönmüş dolaşmış yine Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu hakaret etmiş” dedi.

Başkan Çankır, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’u sert sözlerle eleştirdiği açıklamasında, “Ey saygısız adam. Böyle siyaset olmaz. Böyle vekillik hiç olmaz. Konuşma adabını yitirmiş, çevresine, kendisine, kadınlarımıza saygısı kalmamış koca bir hiçsin. Kendini, partini geçtim kentimizi rezil edecek duruma düşürmeye başladın artık. Sizin her gün kendi aranızda hakaret edip, dışarda eleştirdiğin Özlem Çerçioğlu sizden daha çok adam! Sizlerin derdi belli. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni alıp yandaşa, tanıdığa rant olanakları sağlamak. Yok öyle yağma. Korkunuz belli. Kavganız belli. Panik içerisindesiniz. Gideceksiniz. Azıcık efendi olun. Sözlerinizle değil bu halk için bir şeyler yaparak gündeme gelmeye çalışın. Bak milletvekili arkadaşlarında sana sahip çıkmıyor, adaylık yarışı kızıştı. Kimi kaybettirsekte önümüzden çekilse derdindesiniz. Siz de biliyorsunuz yine kazanamayacaksanız. O yüzden bir oyun oynanacaksa edepli ve Aydın'a yakışır şekilde oynayın. Yok biz saygı, edep bilmiyoruz derseniz bizde o şekilde oynarız. Yanlız kaybedince dış güçler demeyeceksiniz” ifadelerini kullandı.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat