Başkan Çankır’dan sert tepki

AYDIN 24 SAAT 6 Temmuz 2020 11:05
Videoyu Aç Başkan Çankır’dan sert tepki
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Büyükşehir Belediyesi hakkında gerçek dışı yayınlara tepki gösterdi.

Başkan Çankır, “Son günlerde kalemini ve aklını kiraya vermiş bazı haber sitelerinin sahipleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na karşı bilinçli ve alçakça iftirada bulunuyor. Eyy vicdanını satılığa çıkartmış, iftirayı kendine şiar edinmiş, gazetecilik adı altında tetikçilik yapan sözde gazeteci. Senin kalemin hiçbir CHP'li karalamaya yetmez. Hele Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nu karalamaya hiç yetmez. Gazeteci olmak belli ki sana fazla gelmiş. Gazetecilik mesleğinin lekesi, yüz karası olma. Bu şehri emanet aldığından günümüze yaptığı hizmetlerle, gülen yüzü ve şehre sevdası ile vatandaşlarımızın gönlünde taht kuran Özlem Çerçioğlu'nun dün olduğu gibi bugün ve yarın da CHP Aydın İl Örgütü olarak arkasındayız” dedi.
Hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Çankır, “Hepsi birleşip üstümüze gelseler de, ellerindeki güçle yalanı doğru, iftirayı meşru kılsalar da, biz adalet yolundan doğrularla birlikte yürümeye, bu halka hizmet etmeye devam edeceğiz. Güç parada değil, vicdandadır. Ne mutlu ki bize Aydın'ın vicdan sahibi bir Özlem Çerçioğlu'su var” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat