Başkan Çerçioğlu: Tam kapanmada yanınızda ve emrinizde olmaya devam edeceğiz

AYDIN 24 SAAT 26 Nisan 2021 23:15
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu: Tam kapanmada yanınızda ve emrinizde olmaya devam edeceğiz
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklamada tam kapanma uygulamasına geçileceğini duyurdu. Yaşanan gelişmelerin ardından bir açıklama da Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan geldi.

Kritik kabine toplantısının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasaklar hakkında açıklama yaptı. Erdoğan, 29 Nisan’dan 17 Mayıs’a kadar tam kapanma uygulanacağını ilan etti.

Başkan Çerçioğlu’ndan flaş açıklama

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Sevgili Aydınlılar, Her zaman olduğu gibi koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan karar doğrultusundaki tam kapanma sürecinde de Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak yanınızda ve emrinizde olmaya devam edeceğiz.#AydınlıkGünlerBizimOlacak” ifadelerini paylaştı.
 
 
 
1000
icon
özcan yılmaz 26 Nisan 2021 23:36

SAYIN ÇOK ÇOK DEĞERLİ BAŞKANIM BİZLER saten perişan durumdayız şimdik 18 gün bizler inanki mahvolduk ne yapacağımı bilmiyom gercekden sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var lütfen ÖZLEM BAŞKANIM DUY SEZİMİSE

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat