Başkan Çerçioğlu’ndan berber ve kuaförlere destek

AYDIN 24 SAAT 5 Mayıs 2020 11:49
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu’ndan berber ve kuaförlere destek
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 11 Mayıs’ta yeniden faaliyete başlayacak berber ve kuaförlere destek olacaklarını açıkladı. Berber ve kuaförlerin dükkanları Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından dezenfekte edilecek. Yine berber ve kuaförlerin maskeleri Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek.

Temizlik şartlarının sağlanması, randevu sistemiyle çalışılması ve koltuk sayısının yarısı kadar müşteriye hizmet verilmesi şartıyla berber ve kuaförler 11 Mayıs'ta yeniden faaliyete başlıyor. Berber ve kuaförlerde maskesiz işlem yapılmayacak. Aynı zamanda dükkanlar düzenli olarak dezenfekte edilecek.

Başkan Çerçioğlu uzun süredir kapalı olan esnafa destek olacak

Başkan Çerçioğlu’ndan 21 Mart’tan bugüne kepenkleri kapalı olan berber ve kuaförlere destek haberi geldi. Ekonomik olarak zor günler geçiren esnafa destek olmak için berber ve kuaförlerin dükkanlarını Aydın Büyükşehir Belediyesi dezenfekte edecek.

Yine berber ve kuaförlerin maskeleri de Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “11 Mayıs’ta dükkanını açmaya hazırlanan berber ve kuaför hemşehrilerim; Açılışınızdan sonra dükkanınızı düzenli olarak biz dezenfekte edeceğiz, maskelerinizi biz vereceğiz. Birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
Celal Zengin 5 Mayıs 2020 13:54

İşte sosyal belediyecilik diye buna derim ben,sağol büyük başkan.Aydın sizinle gurur duyuyor.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat