Başkan Çerçioğlu ve CHP’li vekiller çiftçileri dinledi

AYDIN 24 SAAT 4 Haziran 2021 09:47
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu ve CHP’li vekiller çiftçileri dinledi
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP'li vekiller Aydın-Denizli Otoyolu’nun geçeceği Buharkent ve Kuyucak ilçelerindeki vatandaşları ziyaret etti.

Otoyolun geçeceği alanda ev ve arazileri olan vatandaşlar şikayetlerini CHP'li vekillere ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu'na ilettiler.

Otobanın geçecek olduğu Buharkent’in Feslek ve Kuyucak’ın Çamdibi Mahallelerinde vatandaşlarla görüşen Başkan Çerçioğlu, vatandaşların sorununun çözülmesi için yapılması gereken ne varsa her şeyi yapacaklarını söyledi. Başkan Çerçioğlu ile birlikte vatandaşları ziyaret eden CHP Aydın Milletvekilleri de, konuyu Ankara’ya taşıyarak takipçisi olacaklarını söylediler.
Otobana karşı olmadıklarını ancak mağdur olmaktan endişeli olduklarını belirten Çamdibi ve Feslek Mahallesi sakinleri mağduriyetlerinin giderilmesini istediler. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, “Vekillerimiz, Ankara'da bu konuyu takip edeceklerine söz verdiler. Ben de sizin ile vekillerimiz arasında irtibatı kuracağım" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat