Başkan Dinçer’den Öğretmenler Günü mesajı

AYDIN 24 SAAT 23 Kasım 2020 17:19
Videoyu Aç Başkan Dinçer’den Öğretmenler Günü mesajı
A
a

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Dinçer mesajında, “Yarınlarımızı emanet ettiğimiz fedakar öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü yürekten kutluyor, bu mesleğin kutsallığını, eğitimin, aydınlanmanın önemini her fırsatta ifade eden Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum” dedi.

Başkan Dinçer mesajında şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyetin genç nesillerini öğretmenlerimize emanet eden Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çağdaş ve ilerici bir toplum oluşturmak adına en büyük görevi öğretmenlere vermiş ve “Milletleri kurtaranlar, yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyerek, bu mesleğin önemini en güzel şekilde ifade etmiştir.
En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen, çocuklarımızı yoğuran, şekillendirerek topluma hazırlayan, devlete, millete faydalı insanlar olarak yetiştiren ve en önemlisi yarınlarımızı emanet ettiğimiz fedakar öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü yürekten kutluyor, bu mesleğin kutsallığını, eğitimin, aydınlanmanın önemini her fırsatta ifade eden Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat