Başkan Dinçer’den Ramazan Bayramı mesajı

AYDIN 24 SAAT 23 Mayıs 2020 15:20
Videoyu Aç Başkan Dinçer’den Ramazan Bayramı mesajı
A
a

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Dinçer mesajında şu ifadeleri kullandı :

Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl önceki yıllardan farklı olarak Ramazan Bayramını evimizde kutlayacak,  örf ve adetlerimizi bir kenara bırakmak zorunda kalacağız.Her ne kadar sokağa çıkma yasağından dolayı bayramımızı evimizde geçirecek olsak da, sevdiklerimizle, dost ve akrabalarımızla  yan yana olmasak da teknolojinin bize sunduğu imkanları kullanarak bayram tebriklerimizi ileterek görüşebileceğiz.
Ancak bu zorlu günleri geride bırakmak ve sağlıklı günlere kavuşmak amacıyla alınan tüm önlemlere Bayram sonrasında da özenle uymaya dikkat edelim. Kurallı yaşamayı gerçekleştirdiğimiz takdirde bu zor günleri aşıp, birbirimize sevgiyle sarıldığımız, muhabbet ettiğimiz ve bayram tadında günler geçireceğimiz anlara da kavuşacağız.
Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak temennisi ve dileğiyle, İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlıklı günler diliyorum.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat