Başkan Gökhan Cin : Hata yapan tarihin mahzeninde kendini bulur

AYDIN 24 SAAT 20 Mayıs 2020 12:24
Videoyu Aç Başkan Gökhan Cin : Hata yapan tarihin mahzeninde kendini bulur
A
a

Söke’de yaşayanan ruhsat skandalının ardından, CHP İlçe yönetimi ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır’ın kararlı dik duruşuna örgüt tabanından destek gelmeye devam ediyor

CHP Söke Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kemal Çakır, Önceki dönem gençlik kolları başkanı Tunç Berkay Özdemir’den sonra 2019 yerel seçimlerinde Söke Gençlik Kolları Başkanlığını yapan Gökhan Cin, seçim sürecinde çalışkanlığıyla takdir edilmişti. Cin Sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla Söke’de gündeme damga vurdu. Cin açıklamasında ; "Bizim için öğrenmek, Mustafa Kemal’in Bandırma Vapuru’na binişindeki kararlılık ve coşku, Samsun’a varışındaki gururdur. Biz bu gururun nesilleriyiz. Bu gururdan doğan CHP’nin neferleriyiz. Bize öğretilen memleket sevdası. Asla kendi yolumuz değil, Yolumuz halkın yolu. Bu yolda hata yapan tarihin mahzeninde kendini bulur” dedi.
CHP Söke İlçe Örgütünde yaşanan ruhsat skandalından sonra CHP İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, CHP il Başkan Yardımcısı Mehmet Zeylan açıklama yapmış, CHP ilçe örgütünün asla böyle bir olayı tasvip etmeyeceğini dile getirmişlerdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat