Başkan Günel’den temizlik işçilerine moral ziyareti

AYDIN 24 SAAT 30 Mart 2020 20:18
Videoyu Aç Başkan Günel’den temizlik işçilerine moral ziyareti
A
a

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, 20 gündür gecesini gündüzüne katarak koronavirüs salgınına karşı kentin dört bir tarafını ilaçlayan ve dezenfekte etmek için çalışan temizlik işçilerini ziyaret etti. İşçilere gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür eden Başkan Ömer Günel, “Sizler Kuşadası’nın kahramanları olarak anılacaksınız” dedi.

Çin’in Vuhan eyaletinde ortaya çıktıktan sonra dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı önlem almak amacıyla Kuşadası’nda Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin dezenfeksiyon çalışmaları kesintisiz sürüyor. 100 kişiden oluşan özel bir ekip 20 gündür ilçenin bütün mahallelerini dolaşarak eczanelerden işletmelere, kamu kurumlarından toplu taşıma araçlarına kadar her yeri köşe bucak dezenfekte ediyor. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve beraberindeki bürokratlar, gecesini gündüzüne katarak koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için çalışan temizlik işçilerine moral ziyaretinde bulundu.

"SİZLER KUŞADASI'NIN KAHRAMANLARI OLARAK ANILACAKSINIZ"

İşçiler ile açık alanda bir araya gelen Başkan Ömer Günel, işçilere hitaben yaptığı konuşmada, “ Günlerdir temizlik ve ilaçlamada çalışan arkadaşlarımızın nasıl bir özveri gösterdiklerini biliyoruz. Belediyecilik diğer işlere benzemiyor. Herkesin rahat ettiği dönemde sizler çalışıyorsunuz. Herkesin huzurla evlerinde oturduğu günlerde sizler halkın sağlığı için temiz bir kentte yaşamaları için çaba sarf ediyorsunuz. Global bir virüs salgınının insan sağlığını tehdit ettiği şu günlerde bile sizler büyük bir özveri ile kentinizin bu salgınla mücadelesinde emek sarf ediyorsunuz. Bu çalışmalarınız ile tüm Kuşadası’nın takdirini alıyorsunuz. Önümüzdeki süreç ne kadar sürecek belli değil. Biz tüm imkanlarımız ile sağlık savaşımıza devam edeceğiz. Sizler de bu noktada Kuşadası’nın kahramanları olarak anılacaksınız. Kuşadalı hemşehrilerim adına sizlere minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. En büyük alkışı sizler hak ediyorsunuz“ dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat