Başkan mustafa Dinç'ten Açıklama Siyaset Nezaket Gerektirir.

AYDIN 24 SAAT 25 Ekim 2019 22:12
Videoyu Aç Başkan mustafa Dinç'ten Açıklama Siyaset Nezaket Gerektirir.
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi etiği farklı siyasi görüşteki kişilerle siyaset etiğine uygun, nezaket kuralları çerçevesinde davranmayı gerektirir.

Bu kapsamda ADÜ 2019-2020 Akademik Açılış törenine katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na " karşı her seçimde aday olan, ama her seçimde Aydın halkı tarafından Ankara bileti alınıp geri gönderilen ve Topuklu Efemizin zaferini hazmedemeyen" Mustafa Savaş tarafından yapılan nezaketsizce davranışı kınıyoruz. Bizler bu şehrin havasını, suyunu, toprağını seven insanlarız.

Bazıları gibi KİT komisyonu üyesi olup milletvekili seçildiği şehrin havasının, suyunun, toprağının, ağaçlarının JES firmalarınca zehirlenmesine susanlardan değiliz.

Aynı zamanda bizler her zaman kadınlara yönelik şiddetin karşısında durduk, durmaya da devam edeceğiz.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi "Ey kahraman Türk Kadını! Sen yerde sürüklenmeye değil omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın." Tekrardan Mustafa Savaş'ı bu nezaketsiz davranışından dolayı kınıyor, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun yanında olduğumuzu ifade ediyoruz.
Mustafa DİNÇ
CHP Efeler Gençlik Kolları Başkanı
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat