Başkan Ömer Günel saldırıyı kınadı

AYDIN 24 SAAT 4 Ekim 2019 23:45
Videoyu Aç Başkan Ömer Günel saldırıyı kınadı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in evinin önünde saldırıya uğramasına tepkiler gelmeye devam ediyor. Açıklama yapan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ‘Demokrasi ve barışa yapılan saldırıyı kınıyorum’ dedi.

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in evinin önünde saldırıya uğramasıyla ilgili Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel açıklama yaptı. Saldırıyı sert sözlerle kınayan Başkan Günel, “Demokrasi ve barışa yapılan saldırıyı kınıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanımız Polat Bora Mersin’e evinin önünde yapılan saldırı, demokrasi ve barışa yapılan bir saldırıdır” dedi.

Açıklamasında saldırının planlı olduğunu ifade eden Başkan Günel, “Bu saldırı ile  CHP tarafından ülkemize yerleştirilmek istenen uzlaşma kültürüne, demokrasiye ve toplumsal barışa zarar vermek isteyenler amaçlarına ulaşamayacaktır. Planlı olduğu belli olan saldırının faillerinin bir an önce yakalanarak hukuk önünde hesap vermesi en büyük dileğimizdir. İlçe Başkanımız Polat Bora Mersin’e acil şifalar dilerim” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat