Başkan Öndeş’ten alkışlanacak hareket : Dağıtılan koliler Germencik halkınındır

AYDIN 24 SAAT 28 Nisan 2020 22:26
Videoyu Aç Başkan Öndeş’ten alkışlanacak hareket : Dağıtılan koliler Germencik halkınındır
A
a

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından organize edilen yardım kampanyasında hazırlanan yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Başkan Öndeş’in sosyal medyadan yaptığı paylaşım ise her kesimin beğenisini kazandı.

Çin’in Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan koronavirüsle mücadele günlerinde Germencik Belediyesi tarafından örnek bir çalışmaya imza atıldı. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından organize edilen kampanyada yüzlerce yardım kolisi hazırlandı.

Maddi durumu iyi olmayan Germenciklilere dağıtılan koliler nedeniyle Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e teşekkür eden vatandaşlar, “Bu zorlu süreci el ele atlatacağız. Belediyemize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Öndeş, “Germencik Halkının hediyesi olan yardım kolilerimizi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık ve ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri hep beraber atlatacağız. Germencik Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla halkımızın yanında ve hizmetindeyiz” dedi.
Başkan Öndeş’in yardım kolileri için Germencik halkının hediyesi ifadesi vatandaşlar tarafından takdir edildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat