Başkan Öndeş’ten sağlık çalışanları ve Tarım İlçe Müdürlüğü’ne teşekkür ziyareti

AYDIN 24 SAAT 14 Nisan 2020 21:09
Videoyu Aç Başkan Öndeş’ten sağlık çalışanları ve Tarım İlçe Müdürlüğü’ne teşekkür ziyareti
A
a

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında büyük bir fedakarlıkla çalışan sağlık çalışanlarına moral ziyareti gerçekleştirdi.

Germencik ve Ortaklar’da yer alan sağlık merkezlerini ziyaret eden Öndeş maske ve Germencik Belediyesi tarafından üretilen İNYA markalı kolonya ve sabunun yer aldığı paketlerden hediye etti. İlçe Tarım Müdürlüğüne de ziyarette bulunan Fuat Öndeş kolay gelsin dileklerinde bulundu. GESA tarafından ilçede görevli tüm sağlık çalışanlarına dağıtılan paketler büyük bir memnuniyet yaratırken, hediye ve ziyaretleri için Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e teşekkür ettiler.

BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DURUM VE YAŞADIĞIMIZ SÜREÇ BİZLERE SAĞLIK VE TARIMIN ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ ”

İlçede görevli sağlık çalışanlarına ve Tarım ilçe Müdürlüğü personeline moral ziyaretinde bulunan Başkan Öndeş, hediye paketlerinin yanı sıra istek ve beklentilerini sorarak gereken her türlü desteğin imkanlar dahilinde sağlanacağını söyledi. Öndeş “Sağlık çalışanlarımız bu süreçte insanüstü bir gayretle ve özveriyle milletimize hizmet veriyorlar. Şuan Koronavirüs ile mücadelede en ön cephedeler. Germencik Belediyesi olarak ilk günden bugüne Koronavirüs salgınına yönelik ciddi tedbirler aldık ve uygulamaya koyduk. Bu uygulamalar arasında birçok kurum ve kuruluşta olduğu gibi hastanemiz ve sağlık ocaklarımızı süreklilik arz edecek  şekilde ilaçlıyor gerekli dezenfeksiyonu sağlıyoruz. Ayrıca tarımın da önemini bu süreçte bir kez daha görmüş olduk. Tarım İlçe Müdürlüğümüz personelleri ve veteriner hekimlerimizi de ziyaret ederek iyi çalışmalar dileklerimizi sunduk. Tekrardan her birine ayrı ayrı teşekkür eder, görevlerinde başarı ve kolaylıklar dilerim.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat