Başkan Öreroğlu’ndan iyi haber geldi: Taburcu oldu

AYDIN 24 SAAT 16 Haziran 2020 17:33
Videoyu Aç Başkan Öreroğlu’ndan iyi haber geldi: Taburcu oldu
A
a

Yüksek ateş şikayeti nedeniyle Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi'nde tedavi gören Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Geçtiğimiz gün yüksek ateş şikayeti nedeniyle Adnan Menderes Üniversite Hastanesi’nde tedavi altına alınan Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu’nun koronavirüs testi negatif çıkmıştı. Başkan Öreroğlu, “Tedbir amacıyla koronavirüs testi de yapıldı. Covid testim negatif çıktı. Her bahar dönemi yaşadığım bir sıkıntı. Korkulacak herhangi bir durum yok” demişti.

Başkan Öreroğlu’nun tedavi gördüğü Adnan Menderes Üniversite Hastanesi’nden taburcu edildiği öğrenildi. Başkan Öreroğlu’nun birkaç gün içinde görevine geri döneceği öğrenildi.

Başkan Öreroğlu: Birkaç gün istirahat edip görevimin başına döneceğim

Konuyla ilgili Aydın Life’a konuşan Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, “ADÜ Enfeksiyon Ana Bilim Dalı Başkanı Sarhan Sakarya, enfeksiyon bölümü doktorları, hemşire arkadaşlarımız ve çalışan tüm personele teşekkür ediyorum. Tedbir amaçlı koronavirüs testi de yaptırmıştık. Bu benim her bahar dönemi yaşadığım bir sıkıntı. Durumum şu an için iyi. Nazilli’de yapacağımız daha çok iş var. Birkaç gün dinlendikten sonra görevimin başına döneceğim” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat