Başkan Özcan'dan Haftasonu Mesaisi

AYDIN 24 SAAT 19 Nisan 2020 18:28
Videoyu Aç Başkan Özcan'dan Haftasonu Mesaisi
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Acil Eylem Planı çerçevesinde ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmaları sahada denetlemeye devam ediyor.

Sabahın ilk ışıklarıyla ilaçlama çalışmalarına başlandığını ve akşam geç saatlere kadar devam ettiğini belirten Başkan Özcan, koronavirüs ile mücadelede kararlılık mesajı verdi.
Bu çalışmaların yanısıra rutin belediyecilik hizmetlerinin de devam ettiğini ifade eden Başkan Özcan, Devlet Karayolu üzerinde budama ve temizlik çalışması gerçekleştirilen ekiplerle sohbet ederek sosyal mesefa kuralına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Pandemi süresince çalışmaya devam eden sanayi esnafını unutmayan Özcan; "İşçimizin, emekçimizin sağlığını korumak hepimizin görevi. Çarşı bölgesinde olduğu gibi sanayimizde de yoğun bir ilaçlama yapıyoruz" dedi.

Kamu personeline sağlanan iaşe desteğinin devam ettiğini söyleyen Özcan, yerel basına destek olmak ve evlerinden çıkamayan vatandaşların haber almasını sağlamak için de gazete dağıtımı gerçekleştirdiklerini belirtti.
Vefa Sosyal Destek Grubu ile bugüne kadar 13 binden fazla vatandaşa ulaşan Nazilli Belediyesi, sokak hayvanları için de belirlenen noktalara su ve mama bırakmaya devam ediyor.
 
1000
icon
Olgun Şen 23 Nisan 2020 17:01

Aydın'dan geçenlere yağ, zeytin ve incir satacak bir yol boyu avm dahi yok.Aydın incirinin heykeli güzel. Fotoğraf çek, yürü. Erzincan bakırcılar ve peynirciler avm gibi. Eski garajın oraya ve Kuşadası'na,Afrodisyas kavşağına birer tane natural AYDIN BAZAAR şart.

0 0 Cevap Yaz
Cengiz 20 Nisan 2020 00:00

Sayın başkanlara teşekkürler sevgi ve saygılar Allah kolaylık versin inşallah en hafif şekilde ülkemiz bunu atlatırız sevgiler selamlar

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat