Başkan Özcan’dan koronavirüs ile tam mücadele

AYDIN 24 SAAT 4 Nisan 2020 16:01
Videoyu Aç Başkan Özcan’dan koronavirüs ile tam mücadele
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ilk olarak Yeni Mahalle, ardından Turan Mahallesi Kapalı Pazaryeri'nde denetlemelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde kurulan Perşembe Pazarı'nda alınan tedbirlerden vatandaşların büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Özcan, aynı önlemlerin diğer pazar alanlarında da alınacağının altını çizdi.

Bölgede 2 binden fazla maske ve eldiven dağıtımı yapan Başkan Özcan; "Pazaryerimizi dezenfekte edip bariyerlerle kapattık. Tezgahlar arası mesafelerin denetimi zabıta ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Pazar alanlarına bölgenin büyüklüğü oranında vatandaş alınacak. Sebze ve meyvelerin poşetlenmesi, maske ve eldiven kullanımı, dezenfeksiyon stantlarının yeterli düzeyde olması gibi konulara özellikle dikkat ediyoruz. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız pazaryerlerine ve marketlere mutlaka maske ve eldiven takarak gitmeliler. Tüm hemşehrilerimden toplum sağlığı için kurallara riayet etmelerini rica ediyorum. Sağduyu gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat