Başkan Özcan’dan temizlik işçilerine teşekkür

AYDIN 24 SAAT 28 Haziran 2019 19:21
Videoyu Aç Başkan Özcan’dan temizlik işçilerine teşekkür
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı 3 işçiyi makamında ağırladı.

Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden, Başkan Kürşat Engin Özcan, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Mahallesi Ticaret Lisesi önünde yaşlı bir kadının yere düştüğünü fark edip yardımına koşan 3 temizlik işçisini makamında ağırladı.

İşçilere tek tek teşekkür eden Başkan Özcan; “Her zaman görmek istediğimiz, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birini kardeşlerim gösterdi. Yapmış olduğunuz bu çalışma ile inşallah diğer arkadaşlarımıza da örnek olursunuz. Hem işlerinizi iyi yaptığını gibi hem de vatandaşlarımızla ilgilenmeniz bizi oldukça memnun etmiştir. Sağ olun, var olun” ifadelerini kullandı.

Başkan Özcan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Muammer Küçüktaş, Akif Baldır ve İskender Çanak ‘a üzerinde ‘Nazillimiz genelinde çalışmakta iken gerçekleştirdiğiniz örnek davranışlarınızdan ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde toplumumuzun gülen yüzü olduğunuz için sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım’ yazılı bir teşekkür yazısı verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat