Başkan Özcan manavlarla buluştu

AYDIN 24 SAAT 28 Haziran 2019 20:36
Videoyu Aç Başkan Özcan manavlarla buluştu
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Manavlar Esnaf Odası yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.

Manavlar Esnaf Odası’nın Altıntaş Mahallesi Dalyan İşhanı’nda bulunan yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başkan Özcan, yeni yerlerinin yönetim kuruluna ve üyelerine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Sevgili başkanım tecrübesiyle, bilgisiyle, birikimiyle burada. Nazillimizde iyi şeyler oluyor. Güzel şeylere şahit oluyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet binasına taşındıklarını söyleyen Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, “Bizlere destek veren, yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Satıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyon Başkanı Ali Karaca ise; “Nazillimizde yeni seçilen başkanımızı öncelikle tebrik ediyorum. Gerçekten esnaf dostu olduğu buradan belli. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığı ve yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz. Esnafımız için çalışıp emek veren Kemal Başkanıma teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

Açılış duasının okunmasının ardından kurdele kesilerek Manavlar Odası yeni hizmet binası faaliyete açıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat