Başkan Özcan Meclis Üyeleri Ve Muhtarlarla Buluştu

AYDIN 24 SAAT 25 Nisan 2019 20:01
Videoyu Aç Başkan Özcan Meclis Üyeleri Ve Muhtarlarla Buluştu
A
a

Başkan Özcan Meclis Üyeleri Ve Muhtarlarla Buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, göreve seçilen Belediye Meclis Üyeleri ve ilçeye bağlı 82 mahalle muhtarı ile kahvaltıda bir araya geldi. Konuklarına teşekkür ederek bundan sonra da sık sık bir araya geleceklerini ifade eden Başkan Özcan, “Nazilli’yi hep birlikte ve ortak akılla yöneteceğiz” dedi.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından ilk kez bir araya geldiği Hangar kafe buluşması oldukça neşeli bir ortamda gerçekleşti. Konuklarını kapıda karşılayan Başkan Özcan, kahvaltının ardından muhtarlarla özel olarak görüşüp sorunlarını ve önerilerini tek tek dinledi.
Kanal 58’e konuşan Başkan Özcan, kenti ortak akılla yöneteceklerini ifade ederek, “Nazilli’yi önümüzdeki 5 yıl boyunca birlikte yönetecek kadroları bir araya getirmek istedik. Ve bunda da muvaffak olduk. Arkadaşlarımızın değerli katılımlarından teşriflerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki 5 yıl da Nazilli’yi birlikte yönetmek istiyoruz. Vatandaş bizleri ve bu kadroları seçti. Vatandaşın iradesine saygılıyız. Bizim birlikte Nazilli’ye hizmet etmemizi istiyorlar. Biz de bunun ilk adımını burada atmış olduk.
Bundan sonrada Nazilli’yi muhtarlarımız, STK’larımız ve vatandaşlarımız ile yöneteceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat