Başkan Özcan Nazlı Su Tesisleri’ni ziyaret etti

İLÇELER 10 Mart 2020 16:01
Videoyu Aç Başkan Özcan Nazlı Su Tesisleri’ni ziyaret etti
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Nazlı Su Tesisleri’nde başladı.

Tesiste çalışan kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak çiçek ve hediye takdim eden Başkan Özcan, akabinde işletmeyi gezdi.

Dolum tesislerini inceleyen Özcan, “Nazillimizin ve bölgemizin en büyük markalarından biri olan Nazlı Doğal Kaynak Suyu Tesisleri’ni ziyaret ettik. Burada çalışan emekçi kadınlarımızın gününü kutlayıp onlarla sohbet etme imkanı bulduk. Analiz raporlarını daha önce pek çok kere incelemiş olduğumuz ve hijyenik bir ortamda dolumu gerçekleştirilen Nazlı Su’yu vatandaşlarımız güvenle içebilir. Türkiye’nin en kaliteli suları arasına giren Nazlı Su’yun kapasitesinin artırılması ve dünya çapında adının duyurulması için gerekli çalışmaları yapmaya hazırız” diye konuştu.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden fabrika işletmecisi Mustafa Tuğrul, “10 bin tonluk depolama kapasitesi bulunan ve el değmeyen makinelerle ambalajlanan Nazlı Su içme suyu tahlil sonuçları ile dünya çapında tanınan markaları geride bırakmıştır. Bu başarımızı sürdürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat