Başkan Özcan talimat verdi, Uzun Çarşı baştan sona dezenfekte edildi

AYDIN 24 SAAT 8 Eylül 2020 13:43
Videoyu Aç Başkan Özcan talimat verdi, Uzun Çarşı baştan sona dezenfekte edildi
A
a

Hergün on binlerce kişinin ziyaret ettiği Uzun Çarşı, Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edilerek pandemi koşullarına uygun hale getirildi.

Nazilli Belediyesi ekipleri ilçenin en kalabalık noktalarından biri olan Uzun Çarşı'da kapsamlı dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Gıda alanları hariç söz konusu noktada bulunan tüm işyerlerini dezenfekte eden ekipler, ortak kullanım alanlarının tamamını da partiküllü dezenfekte makinası ile ilaçladı.
Koronavirüs ile mücadelede herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çizen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "Temizlik, maske ve mesafe kurallarına hepimiz uymak zorundayız. Belediyemizin ürettiği maskeler özellikle maske satışının olmadığı dönemlerde semt pazarlarında ve çarşı bölgesinde vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtıldı. Türkiye'de koronavirüs ile mücadelede pek çok ilki bizler Nazilli Belediyesi olarak gerçekleştirdik. İlçemizdeki pekçok noktayı defalarca dezenfekte ettik. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Her bir vatandaşımızın bu bilinçle hareket etmesi gerekiyor" diye konuştu.

Pandemi süresinde Nazilli Belediyesi'nin örnek bir çalışmaya imza attığını ifade eden Uzun Çarşı esnafı; "İlk olarak başkanımıza sonra da çalışkan ekibine teşekkür ediyoruz. Başarılı ve güzel bir hizmete imza atıyorlar. Nazillimiz yapılan bu çalışmaların faydasını görecektir" sözlerini kaydetti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat