Başkan Özcan yaşlı ve engelli vatandaşların yanında

AYDIN 24 SAAT 30 Ağustos 2019 14:58
Videoyu Aç Başkan Özcan yaşlı ve engelli vatandaşların yanında
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Perşembe Pazarı’na gitmek için İstasyon Meydanında bulunan alt geçidi kullanan yaşlı ve engelli vatandaşlara su ikram etti.

Yardımlaşma, dayanışma ve sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak her hafta Perşembe günleri İstasyon Meydanı’nda bulunan alt geçidi kullanan yaşlı ve engelli vatandaşların eşyalarını taşıyıp su ikram eden Nazilli Belediyesi geleneği bozmadı.

Çalışmaları yakından takip eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Geçtiğimiz hafta ilk kez gerçekleştirdiğimiz uygulamamızdan çok güzel geri dönüşler aldık. Daha önce de söylemiştik, Türk milleti geçmişten bugüne her zaman yardımsever, misafirperver, çalışkan ve güvenilir olmasıyla tanınmıştır. Bizler Nazilli Belediyesi olarak yardımlaşma ve dayanışmanın önemini vurgulamak, milletimizin bu özelliğini tekrar hatırlatmak için ekiplerimizle birlikte sahaya çıktık. Bu uygulamanın gençlerimize, evlatlarımız da örnek olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Nazilli’de yaşayan vatandaşların söz konusu çalışmadan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Özcan uygulamanın devam edeceğini vurguladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat