Başkan Özdemir’den Atabay’a destek

AYDIN 24 SAAT 3 Eylül 2020 18:00
Videoyu Aç Başkan Özdemir’den Atabay’a destek
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında ortaya atılan iddialara tepki gösterdi. Başkan Özdemir, “Hiçbir şer odağı bizim hizmet aşkımızı engelleyemez” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Özdemir, “Didim Belediye Başkanımız Sayın Deniz Atabay ile ilgili ortaya atılan gayri ahlaki ve mesnetsiz iddalar, bazı şer odaklarının belediye başkanımızın Didim'e hizmetlerini engelleme, baltalama ve çamur at izi kalsın düşüncesiyle yapılanlar asla başarılı olamayacaktır. Cumhuriyet Halk Partililer olarak başkanımızın yanındayız ve belediye başkanı olarak, Didim halkına yapmış olduğu hizmetleri sonuna kadar destekliyoruz. Didim halkı da memnun ki her seferinde bu kişilere gereken cevabı, 2019 yılında olduğu gibi rekor oyla vermiştir. Belediye başkanlarımızın tek amacı halkımıza hizmet etmektir. Bütün engellemelere karalamalara rağmen hizmet etmeye devam edeceklerdir. Unutmayın ki güneş balçıkla sıvanmaz. Hiçbir şer odağı bizim hizmet aşkımızı engelleyemez.
Chp Kadın Örgütleri olarak başkanlarımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz. Hiç kimse başkanlarımızın hizmet aşkını engelleyemez. Ne başkanlarımız ne de Cumhuriyet Halk Partililer bu şer odaklarına boyun eğmez" dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat