Başkan Özdemir’den tokat gibi açıklama

AYDIN 24 SAAT 22 Ekim 2020 10:57
Videoyu Aç Başkan Özdemir’den tokat gibi açıklama
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, bir süredir Didim hakkında yayınlar yapan, ahlaklı ve namuslu insanlara iftira atan sözde gazeteci Mehmet Özışık’ın iddialarına çok sert tepki gösterdi.

Başkan Özdemir açıklamasında, “Gerçekler elbet bir gün gün yüzüne çıkar derler. Didim Belediye Başkanımız Sayın Deniz Atabay ve belediyede çalışan kadınlar hakkında süregelen iftiraları okuyoruz. Sosyal medyada yapılan ahlaksızca paylaşımlar, kumpaslar. Bizim tek bir söylemimiz oldu ‘İkinci kez Didim halkının güveni ve oylarıyla seçilen başkanımızın yanındayız’ Çünkü Didim halkı Deniz Atabay'ı tanıyor. Halk bu kumpası kuranları tanıyor. Baktılar gördüler tek tek her şey ispatlanıyor, gün yüzüne çıkıyor bu sefer başka ne yapabiliriz demiş olmalılar ki Didim'in kadınlarına saldırdılar, kadınlar üzerinden bütün kinlerini nefretlerini kustular, çirkinleştikçe çirkinleştiler” dedi.
Başkan Özdemir açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
Çünkü ne demişler kişi kendinden bilir işi.
Fakat bir şeyi unutmuş olmalılar;
Aydın'ın kadınları Efe torunlarıdır!
Aydın'ın kadınları haksızlığa geçit vermez!
Aydın'ın kadınları boyun eğmez!
Bir toplumun kadına verdiği değeri, o toplumun dil kullanımı üzerinden anlayabiliriz. Sarf edilen o çirkin sözler üzerine bizlere bir özür borcunuz vardır. Hem de sadece Didim kadınlarına değil, tüm kadınlara.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat