Başkan Sandal, İki Haftada 10 Bin Kişiyi Ağırladı

TÜRKİYE 26 Nisan 2019 12:01
Videoyu Aç Başkan Sandal, İki Haftada 10 Bin Kişiyi Ağırladı
A
a

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Göreve Gelir Geldiği Bugüne Kadar Ziyaretçi Akınına Uğrarken, Sandal, İki Haftada 10 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, göreve gelir geldiği bugüne kadar ziyaretçi akınına uğrarken, Sandal, iki haftada 10 bin ziyaretçiyi ağırladı.
Günde ortalama bin ziyaretçi ağırlayan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, bir yandan tebrikleri kabul ederken, diğer yandan da belediyede birçok yeni icraatla kamuoyunun takdirini topladı. İlk olarak şifreli, kilitli, kartla açılan kapıları söktüren Sandal, belediye başkan yardımcıları ve müdürlerin makam araçlarını da kaldırıp, tüm personelin eşit şartlarda işe gidip, geleceğini söyledi. Son olarak deve güreşlerini de kaldıran Sandal, buraya harcanacak paranın eğitim olanakları kısıtlı olan öğrencilere aktarılacağını duyurdu.
Hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ise Başkan Sandal’ı iki haftada yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti. Sivil toplum örgütlerinden, meslek odaları temsilcilerine, iş dünyasından milletvekillerine, personelden ilçe sakinlerine kadar binlerce kişiyle görüşen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçenin tüm sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi. 7’den 70’e herkesle tek tek ilgilenen, özellikle çocuklara ve gençlere önem veren Sandal, “Bayraklı’yı yarınlarımız olan çocuklarımızın, gençlerimizin omuzlarında yükselteceğiz. Ulu önder Mustafa Kemal’in de dediği gibi, ‘Çocukları korumak vatanı korumaktır’ ifadelerinden yola çıkarak, Ata’mızın emanetine sahip çıkacağız. Bayraklı’yı dünya çocuklarının, gençlerinin merkezi haline getirmek için çalışacağız. İlçemizin tüm sorunlarını çözmek, sosyal yardımlardan eğitime, sağlıktan kültür sanat etkinliklerine kadar her alanda üzerimize düşenin en iyisini yapacağız” diye belirtti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat