Başkan Vekili Palabıyık’Tan Büyükşehir Personeline Ziyaret

TÜRKİYE 24 Eylül 2015 18:47
Videoyu Aç Başkan Vekili Palabıyık’Tan Büyükşehir Personeline Ziyaret
A
a

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık, Vatandaşların Huzurlu Ve Mutlu Bir Bayram Geçirmeleri İçin Nöbette Olan Zabıta, Su, Ulaşım Ve İtfaiye Personellerini Ziyaret Ederek, Bayramlarını Kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık, vatandaşların huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeleri için nöbette olan zabıta, su, ulaşım ve itfaiye personellerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.
Kurban Bayramı’nın huzur içinde geçmesi için Manisa Büyükşehir Belediyesi, tüm birimleriyle vatandaşların şikayetlerine anında müdahale edebilmek amacıyla görev başındaydı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık da, bayramda görev başında olan birimleri ziyaret ederek, personellerin bayramını kutladı. Palabıyık ilk olarak Zabıta Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti. Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra ve personeli tarafından karşılanan Palabıyık, çalışmalarla ilgili İra’dan bilgi aldı. Zabıta Daire Başkanlığı’nın ardından Ulaşım Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Palabıyık, burada da görev başındaki personelin tek tek elini sıkarak, iyi bayramlar diledi. Şehzadeler ilçesinde bulunan MASKİ Su Arıza birimini de ziyaret eden Başkan Vekili Palabıyık, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu’dan herhangi bir şikayet ya da kesintinin olup olmadığı konusunda bilgiler aldı. Olası bir şebeke arızası ya da boru patlamasına anında müdahale için görev başında olduklarını belirten Nohutçu, geçen sürede olumsuz herhangi bir durumun yaşanmadığını ifade etti. Başkan Vekili Palabıyık, son olarak İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti. İtfaiye Dairesi Başkanı Ali Gül ve personelle tek tek tokalaşan Palabıyık, tüm personele kazasız, belasız huzurlu bir bayram diledi. Büyükşehir Belediyesi’nin mesai mefhumu gözetmeksizin tüm birimleriyle vatandaşın hizmetinde olduğunu belirten Başkan Vekili Palabıyık, özveriyle çalışan personellere teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat