Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

AYDIN 24 SAAT 30 Temmuz 2021 15:00
Videoyu Aç Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
A
a

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Davutlar Mahallesi Altınkum Sitesi’ni ziyaret ederek Sevgi Plajı’nda incelemelerde bulundu.

Site sakinleriyle sohbet ederek sorun ve önerileri dinleyen Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde yürütülen çalışmalarla Davutlar’ın tüm alt ve üst yapı sorunlarının en kısa süre içerisinde çözüleceğini söyledi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in ekibi tarafından mahallelere yapılan ziyaretler sürüyor. Kuşadası’nın her mahallesini ve sokağını adım adım dolaşan Kuşadası Belediyesi yöneticileri yaptıkları ziyaretlerle vatandaşlarla birebir iletişim kurarak sorunları yerinde görüyor ve çözüm üretiyor. Belirlenen program dâhilinde ziyaretlerini sürdüren Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, son olarak Davutlar Mahallesi’nde bulunan Altınkum Sitesi’ni ziyaret etti. Site sakinleriyle sohbet eden Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Sevgi Plajı’nda incelemelerde bulunarak işgaliye kurallarını aykırı bir durum olup olmadığını denetledi. Güvercin Masa Gezici Ekibinin de eşlik ettiği ziyarette vatandaşlardan gelen talepler ilgili birimlere iletildi.

“Her sorununuzda yanınızdayız”
Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Kuşadası’nın tüm mahalleleri ile büyük bir değişim ve dönüşüm sürecine girdiğini belirterek “Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile iş birliği içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarla Davutlar Mahallemizin tüm alt ve üst yapı sorunları en kısa süre içerisinde çözüme kavuşacak. Davutlar-Güzelçamlı Grup Kanalizasyon İnşaatı projesinin ikinci etabı için çalışmalar sürüyor. İkinci etabın tamamlanmasıyla Davutlar-Güzelçamlı bölgesinin en önemli sorunu olan kanalizasyon sorunu kalıcı olarak çözüme kavuşacak. İçiniz rahat olsun. Her zaman ve her sorununuzda yanınızdayız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat