Başkanvekili Altıntaş, Altı Nokta Körler Derneği üyeleri için kitap okudu

AYDIN 24 SAAT 14 Ekim 2021 17:57
Videoyu Aç Başkanvekili Altıntaş, Altı Nokta Körler Derneği üyeleri için kitap okudu
A
a

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi tarafından 2017 yılından bu yana yapılan fakat pandemi nedeniyle ara verilen kitap okuma etkinliğine yeniden başlandı.

"Kitapları raflardan indirme vakti geldi, kitapların sesi olalım haydi" etkinliğinin bu haftaki konuğu ise Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş oldu. Etkinlikte dernek üyeleri için Ahmet Hamdi Tanpınar'ın unutulmaz eseri "Saatleri Ayarlama Enstitüsü" seslendiriliyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş, Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi'ni ziyaret ederek dernek üyelerine kitap okudu. Başkanvekili Altıntaş, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan, usta bir yazarın eserine ses olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Altıntaş "Sivil toplum örgütlerine destek olarak onların bu tür etkinliklerinde yer almaya devam edeceğiz" dedi.
Dün gerçekleştirilen etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan dernek başkanı Bayram Özen ise, "Her zaman olduğu gibi bugün de bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilimiz Barış Altıntaş'a kitabımızın sesi oldukları için çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.
Etkinliğe dernek üyelerinin yanı sıra Adnan Menderes Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nde eğitim gören gençler de katıldı. Normalleşme süreciyle birlikte yeniden başlanan etkinlik her hafta çarşamba günü 18-20 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat