Bayraklı’Da 30 Farklı Kurs

TÜRKİYE 4 Ekim 2015 11:16
Videoyu Aç Bayraklı’Da 30 Farklı Kurs
A
a

Yenilenen Ve Gelişen 30 Farklı Kurs İçin Kayıtlar Başladı.

Sonbahara girilmesiyle birlikte Bayraklı Belediyesi’nin kursları yenilendi. Yenilenen ve gelişen 30 farklı kurs için kayıtlar başladı.
Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bilgisayar, çocuk bilgisayar, İngilizce (3., 4., 5., 6., 7., 8., sınıf), kadın giysileri dikimi, giyim, bağlama, takı tasarım kursu, kuaförlük, okuma yazma, ileri okur yazarlık, elde kurdele işi, yağlı boya resim, cilt bakımı, aile eğitimi (3-6 yaş arası), dekoratif ahşap süsleme, hazır gereçlerle yapılan nakışlar, alüminyum kabartma, çeyiz ürünleri hazırlama, banyo takımları dikimi, tığ oyası, el nakışları, kırk yama, ev tekstili, keçe nakışı, makine nakışı, ev tekstil, elde Maraş işi, step-aerobik, elde Türk işlemeleri, elde Çin iğnesi için ücretsiz kurs açacak. Kurslar Bayraklı Belediyesi semt ve kültür merkezlerinde verilecek. Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ise satranç, gitar, resim, karikatür, tiyatro (çocuk, yetişkin, engelliler) Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği korosu, Çocuk korosu, halk oyunları, drama dalında kurs açacak.
“ÜCRETSİZ KURSLARIMIZA BEKLİYORUZ”
İki ayrı müdürlük ile toplamda 30 farklı ücretsiz kurs açtıklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ”Bu kurslardan en çok kadınlarımız faydalanıyor. Semt merkezlerinde evlerindeki huzuru onlara sağlıyoruz. Onlar da yeteneklerini istedikleri kursa katılarak gösteriyor. Kurslarımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat