Bayram Öncesi Adıyaman’Da, Trafik Denetimleri Artırıldı

TÜRKİYE 15 Temmuz 2015 18:32
A
a
Ramazan Bayramı öncesi Adıyaman’ın birçok noktasında trafik denetimleri artırılırken, şehrin giriş ve çıkış noktalarında uygulama yapan polis ekipleri, tatile gidecek sürücüleri dikkatli olması konusunda uyardı.
Ramazan Bayramı’nda herhangi bir kazanın yaşanmaması için Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü polis ekipleri tarafından şehrin birçok noktasında ve giriş çıkış bölgelerinde trafik uygulamaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen uygulama kapsamında polis ekipleri, araç sürücülerinden trafik kurallarına uyulması gerektiğini belirterek önemli konulara da değindiler.
Polisler tarafından uyarılan vatandaşlar ise, çok güzel bir uygulama yapıldığını vurgulayarak, “Gayet güzel. Hayatımız her şeyden daha çok önemlidir. Bu anlamda denetimlerin sıklaştırılması da, toplum için faydalı bir hizmettir. Bir kere emniyet kemerimizi takacağız. Trafik kurallarına kesinlikle uyacağız. Hız limitlerine uyacağız. Eğer bizler dikkatli olursak bu anlamda, her şey çok güzel olur diye düşünüyorum” şeklinde konuştular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat