Bayram Öncesi Engellileri Sevindiren Hizmet

TÜRKİYE 14 Temmuz 2015 12:33
Videoyu Aç Bayram Öncesi Engellileri Sevindiren Hizmet
A
a

Engelli, Yatalak Hastaların Evlerine Kadar Giden Belediye Ekipleri, Vatandaşları Tıraş Ederek Bayrama Hazırladı.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, engelli, yaşlı hastaların evlerine giden belediye ekipleri, ücretsiz kuaför hizmeti vererek vatandaşları bayrama hazırlıyor.
Bayraklı ilçesinde, Ramazan Bayramı öncesi engelli vatandaşlar unutulmadı. Başlatılan çalışma kapsamında engelli, yaşlı ve yatalak hastaların evlerine kadar giden Bayraklı belediyesi ekipleri, vatandaşlara ücretsiz kuaförlük hizmeti verdi. Kadınların saçları kesilirken, erkekler ise sinek kaydı tıraşla bayrama erken hazırlandı. İki yıldır yürütülen proje kapsamında, haftanın her günü ortalama altı engelli vatandaşın evine gidilerek hizmet verdiği belirtildi. Hizmetten faydalanmak isteyen yaşlı ve engelli vatandaşların (0232) 341 00 66 numaralı telefonu arayarak randevu alabileceği bildirildi.
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçelerinde tüm vatandaşlara eşit hizmet götürdüklerini belirterek, “Bayraklı’da engelli sayısı fazla. Bu yüzden bir engelli merkezi kurduk. Merkezimizde onların tüm ihtiyaçları belirleniyor ve sorunlarına çözüm üretiliyor. Her bayram öncesi olduğu gibi engelli kardeşlerimizin evlerine giderek onları bayrama hazırladık. Onların mutluluğu bizim de sevincimiz oluyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat