Belediye Başkanları doğa için el ele verdi

AYDIN 24 SAAT 17 Haziran 2020 19:25
Videoyu Aç Belediye Başkanları doğa için el ele verdi
A
a

Çevre Koruma Haftası'nda belediye başkanlarının sosyal medya üzerinden TEMA' ya fidan bağışlama zinciri başlatmasıyla Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın kendisine meydan okumasını kabul eden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel 150 fidan bağışlayarak kampanyaya destek verdi.

Tema Vakfı’na fidan bağışı kampanyasında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya üzerinden yayınladığı video ile Kuşadası ve Çeşme Belediye Başkanlarına meydan okudu. Bu meydan okumayı kabul eden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel sosyal medya üzerinden yayınladığı video ile Didim ve Bornova Belediye Başkanlarına meydan okuyarak kampanyaya katıldı.

Başkan Günel  “Pandemi sürecinde doğada yaşamın ve doğa ile iç içe yaşamın ne demek olduğunu bir kez daha yaşayarak, bilerek ve hissederek öğrenmiş olduk. Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras’ın meydan okumasını kabul ediyorum ve bu kampanyaya Tema Vakfı’na 150 fidan bağışlayarak katılıyorum. Aynı şekilde Didim Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Deniz Atabay’ a ve Bornova Belediye Başkanımız Sayın Mustafa İduğ’a meydan okuyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat