Bora, CHP için esiyor

AYDIN 24 SAAT 8 Ekim 2021 15:08
Videoyu Aç Bora, CHP için esiyor
A
a

İktidar temsilcilerinin ve destekçilerinin 'Gıcık kaptığı" isim olan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, yaptığı özverili siyasi çalışma ve cesur mücadelesiyle Aydın siyaset kulvarında partisinin bayrağını önde taşımaya devam ediyor.

Boş vaktinde siyaset yapmak yerine zamanın büyük bölümünü siyasete ayıran CHP Aydın örgütünün aktif ve aykırı ismi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, kapalı kapılar ardında ve masa başı siyasetten uzak durarak halkın içinde ve vatandaşa dokunan siyasetçi profili çizmeye devam ediyor.
İktidar partisine yönelik bilinen sert çıkışlarıyla parti tabanının takdir ve sempatisini görmesinin yanısıra söylemleri ile ezilen vatandaşın da sesi olan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, iktidar partisi temsilcilerinin sosyal medyada paylaşım yapma faaliyeti kapsamında fotoğraf çekme süresi kadar bulundukları çarşı pazarda yol arkadaşlarıyla birlikte gün boyunca dolaşarak vatandaşın derdine, tepkisine ve isyanına ortak oluyor.

Gündemde yer alan erken seçim tartışmaları ve beklentisi noktasında örgüt tabanının daha sıkı çalışma talebini yanıtsız kalmasını kabullenmeyen CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, artık temel gıda maddesi ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşın bu zor ve kötü günlerde yanında olmaya devam ediyor. Sert eleştirileri, rahatsız eden tespitleri ve kızdıran söylemleri ile iktidar partisi temsilcilerinin "gıcık kapma" hassasiyeti gösterdiği CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, rutinleştirdiği esnaf esnaf, tezgah tezgah yaptığı çarşı pazar ziyaretleri ile Aydın'da CHP'nin halkla buluşmasının ve daha da kaynaşmasının en önemli siyasi figürlerinden biri oluyor.
Siyasette olduğu gibi sporda ve sosyal yaşamda da başarılı bir isim olan CHP Efeler ilçe Başkanı Polat Bora Mersin aynı zamanda ülke siyasi tarihine adını yazdırmış ve başarıları ile Türk halkının gönlünde derin ve büyük bir yer edinmiş olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun yakın çalışma arkadaşları arasında bulunuyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat