Büyükşehir Belediyesi can dostları unutmadı

AYDIN 24 SAAT 11 Nisan 2020 23:09
Videoyu Aç Büyükşehir Belediyesi can dostları unutmadı
A
a

İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen 48 saatlik sokağa çıkma yasağı nedeniyle sokakta yaşayan hayvanlar için Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından mama dağıtımı yapılıyor.

Sokağa çıkma yasağıyla beraber çalışmalarına hız veren Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bir yandan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için hummalı bir çalışma yürütürken, diğer yandan da ekmek temininde sıkıntı yaşanmaması için mobil araçla il genelinde ekmek dağıtımı yapıyor.

Sokağa çıkma yasağında sokak hayvanlarını da ihmal etmeyen Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde mama dağıtımı yapılıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin uygulaması nedeniyle rahat bir nefes aldıklarını söyleyen vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Sokağa çıkamadıkları için sokak hayvanlarının mama sorunu yaşayabileceğini düşündüklerini söyleyen vatandaşlar, “Ama sağolsun Özlem Hanım her zaman olduğu gibi sokak hayvanlarının yanında. İyi ki Özlem Çerçioğlu var” ifadelerini kullandı.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat