Büyükşehir Belediyesi hakkında çirkin algı operasyonu

AYDIN 24 SAAT 4 Haziran 2020 12:05
Videoyu Aç Büyükşehir Belediyesi hakkında çirkin algı operasyonu
A
a

Aydınlı vatandaşların Özlem Çerçioğlu ve Aydın Büyükşehir Belediyesi personellerine karşı yapılan bazı yerel gazetelerde itibarsızlaştırma haberlerine karşı tepkiler devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’nda bulunan hayvan barınağında’ görevli bir personel narkotik ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.
Rutin bir asayiş olayını gazetelerine taşıyan bazı medya kuruluşları olayı farklı yöne çekmeye çalışarak Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne operasyon izlenimi vermeye çalıştı. Yapılan araştırmada ise çok çarpıcı bilgilere ulaşıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası'nda bulunan hayvan barınağında çalışan bir personel emniyet güçleri tarafından yapılan çalışma ile gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan personelin barınak yakınlarına uyuşturucu ektiği tespit edilmişti.

Tamamı yalan çıktı

Aydın Life olarak yaptığımız araştırmada, personelin gözaltına alındığı anda Büyükşehir yetkilileri tarafından olay Başkan Çerçioglu’na aktarılmış. Aydın Büyükşehir Belediyesi’yle ilişiğinin Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla hemen kesildiği, kurum içinde soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Öte yandan, bahse konu olayda ekili hint kenevirlerinin de Aydin Büyükşehir Belediyesi’ne ait arazi içerisinde değil, barınak yakınlarında bulunan hazineye ait arazide olduğu ortaya çıktı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat