Büyükşehir Belediyesi'nin yaz kurslarına ilgi yoğun oldu

AYDIN 24 SAAT 28 Haziran 2019 21:45
Videoyu Aç Büyükşehir Belediyesi'nin yaz kurslarına ilgi yoğun oldu
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kültür merkezlerinde yaz etkinliklerinden binlerce Aydınlı faydalanmaya devam ediyor.

Çocuklar ve yetişkinler için 24 Haziran'da başlayan ve ücretsiz olarak düzenlenen kurslarda vatandaşlar sosyalleşmeye devam ediyor. Bu yıl yaz etkinliklerinde gitar, bağlama, keman, ney, basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, badminton, pilates, jimnastik, yoga, zumba, modern dans, halk oyunları, bale, akıl oyunları, mental aritmetik, satranç, model uçak, resim, sanatsal tasarım, İngilizce ve drama kursları veriliyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği kurslara binlerce Aydınlı’nın katılmasından dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu "Kurslarımıza katılan kursiyer sayısı her yıl katlanarak artıyor. Vatandaşlarımızın özellikle de çocuklarımızın yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirebilmelerini çok istiyoruz. Vatandaşlarımız düzenlediğimiz kurslarda yeni arkadaşlar edinip yeni beceriler elde ediyor. Bütün vatandaşlarımızı kucaklayan çalışmalara devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat