Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleriyle arızanın meydana geldiği mahallede

AYDIN 24 SAAT 26 Temmuz 2021 12:15
Videoyu Aç Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleriyle arızanın meydana geldiği mahallede
A
a

Kuşadası’nda Karaova Mahallesi’nde meydana gelen kanalizasyon arızasının ardından Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ekipleri bölgede seferberlik ilan etti.

ASKİ, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekiplerinin bölgede titiz çalışmaları devam ediyor.
Kuşadası’na bağlı Karaova Mahallesi’nde bulunan ZİTUR Sitesi’nin önünde kanalizasyon hattında patlak meydana gelmişti. Bayram tatili nedeniyle nüfusu 1 milyonu aşan ilçede aşırı tüketim ve bilinçsiz kullanım nedeniyle meydana gelen arıza sonrası Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin 10 dakika gibi kısa bir sürede müdahalesi  vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Tüm ekipler bölgede çalışmalarına devam ediyor
Arızanın kısa sürede onarılmasının ardından bölgede kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ve ASKİ ekipleri tüm birimleriyle bölgede titiz bir çalışma yürütüyor
Sokakların tamamen dezenfekte edildiği, yeşil alanların ve plajın da temizlendiği bölgede, oyun parklarındaki çimler de yenileriyle değiştiriliyor.

Bölge sakinlerinden teşekkür
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kısa süre içinde geldiğini ve 24 saattir aralıksız çalışmaların sürdüğünü belirten vatandaşlar, “Burada bir arıza meydana geldi. 10 dakika sonra gelip sorunu giderdiler. Dünden beri buradalar ve çalışmalar devam ediyor. Önemli olan arızaya nasıl müdahale edildiği. Biz gözümüzle görüyoruz. Burada çok büyük bir emek sarf ediliyor. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat